Чернівці

Офіційно: Україна отримала статус країни-кандидата на вступ до ЄС


Відповідне рішення підтримали лідери усіх 27 країн-членів.

Лідери Європейського союзу на саміті в Брюсселі затвердили рішення надати Україні та Молдові статус кандидата на вступ. Про це пише Медіа агентство АСС з посиланням на «Європейську правду».

«Угода. Європейська рада щойно вирішила отримати статус кандидата в ЄС для України та Молдови. Історичний момент. Сьогодні вирішальний крок на вашому шляху до ЄС. Вітаю Володимира Зеленського та Маю Санду та народи України і Молдови. Наше майбутнє разом», – написав у Twitter президент Європейської ради Шарль Мішель.

Рішення було схвалено на основі рекомендації Європейської комісії, наданої 17 червня.

Наші новини є у Facebook

«Сьогодні вдалий день для Європи. Вітаю президента України Володимира Зеленського, президента Молдови Маю Санду і прем’єр-міністра Грузії Іраклія Гарібашвілі. Ваші країни є частиною нашої європейської родини. І сьогоднішнє історичне рішення лідерів це підтверджує», – заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

На історичне рішення відреагував президент України Володимир Зеленський: 

«Це унікальний та історичний момент у стосунках України та ЄС. Вдячний Шарлю Мішелю та лідерам ЄС за підтримку. Майбутнє України в Європейському союзі», – написав він у Twitter.

Джерело https://acc.cv.ua/news/ukraine/oficiyno-ukrayina-otrimala-status-krayini-kandidata-na-vstup-do-es-85890

Back to top button