Чернівці

Окупанти масово йдуть у відмову: нове перехоплення розвідки » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»


Збройні сили України завдають ворогу нищівних втрат, тож окупанти масово відмовляються воювати і йдуть у відмову. Про це свідчать нові перехоплення розмов ворога, які оприлюднило Головне управління розвідки.

Окупант з так званої ДНР повідомив, що підрозділи ЗСУ розбили в пух і прах їх. Велика кількість поранених та загиблих.

Зранку як почали є… (обстрілювати) до 12 дня. Хоч би раз підтримали! Не знаю, зараз буде вирішуватися питання. Ми всі пішли у відмову. Більше нікуди ніхто. З мінометів, з чого тільки не крили. На евакуацію сказали, а потім приїхали – а чого позиції залишили? Нехай вертаються. Та йдіть ви на… (геть). Вам треба, ви й вертайтеся, – каже він.

Увага! Присутня ненормативна лексика

За словами окупанта, ЗСУ раптово нападають на них, застигаючи зненацька. Вони ні з того ні з сього зайшли, просто оточили і як дали пиз… (прочуханки). Просили по рації, тупо х… забили (зневажили). Кинули через… А потім – та вертайтеся! Там нікого нема. А пацани там неподалік були, росіяни звідти на ногах вй… (тікали). Комбат наш російський, не довезли. Хороший хлопець. Тільки 30 відзначили, – додав він.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber |

Сьогодні, 17:00

Коментарів
0
Переглядів
162

Джерело https://molbuk.ua/news/261190-okupanty-masovo-idut-u-vidmovu-nove-perekhoplennia-rozvidky.html

Back to top button