Чернівці

Провокативне втягнення білорусі у війну: як відбувались сьогоднішні ракетні обстріли


Сьогоднішні ракетні удари з території білорусі – масштабна провокація рф з метою подальшого втягнення білорусі у війну проти України.

 Про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило у Фейсбуці, пише Медіа агентство АСС.

Отримуйте новини в Telegram

У ніч на 25 червня по території України завдали масованого ракетно-бомбового удару. Зокрема, російські бомбардувальники «працювали» безпосередньо з території білорусі.

Для цього залучили шість літаків Ту-22М3, які виконали пуски 12 крилатих ракет Х-22. Рубіж пуску – район міста Петриков, що неподалік Мозиря, орієнтовно за 50-60 кілометрів від державного кордону України.

Бомбардувальники злітали з аеропорту «Шайковка» калузької області рф. Далі через територію калузької та смоленської областей входили в повітряний простір білорусі. Після пуску ракет повертались в аеропорт «Шайковка» на території рф. Удар наносився по Київській, Чернігівській, Сумській областях.

«Це перший випадок проведення авіаційного удару по Україні безпосередньо з території білорусі. Сьогоднішній обстріл напряму пов’язаний з намаганнями кремлівської влади втягнути білорусь у війну в Україні в якості безпосереднього учасника», – йдеться у повідомленні.

Дізнавайтесь інші новини Буковини.

Джерело https://acc.cv.ua/news/ukraine/provokativne-vtyagnennya-bilorusi-u-viynu-yak-vidbuvalis-sogodnishni-raketni-obstrili-85929

Back to top button