Чернівці

рашисти готуються до контрнаступу ЗСУ на півдні України: можливі затяжні бої


Армія рф не просунулася у напрямку Одеси та Миколаєва. Окупанти доставляють до лінії фронту інженерне обладнання та зміцнюють оборонні рубежі.

Російські війська зміцнюють оборонні позиції та готуються до великого контрнаступу України на Південному напрямку, пише Медіа агентство АСС з посиланням на ТСН.

Отримуйте новини в Telegram

Аналітики кажуть, що російські війська зосереджені на зміцненні оборонних позицій у Харківській області та на Південному напрямку. Вони звертають увагу, що Генштаб ЗСУ повідомив про створення росіянами вторинних оборонних ліній на Південному напрямку, що вказує на підготовку в цьому районі до великого контрнаступу України та затяжного конфлікту. 

Раніше у Генеральному штабі ЗСУ розповіли про ситуацію на основних напрямках півдня. Зокрема, росіяни продовжують інженерні роботи з обладнання другої лінії оборони. У рамках комплектування підрозділів, які зазнали втрат, у районі славнозвісної Чорнобаївки противник здійснив переміщення близько 130 одиниць військової техніки.

Читайте також всі новини Чернівців.

Джерело https://acc.cv.ua/news/ukraine/rashisti-gotuyutsya-do-kontrnastupu-zsu-na-pivdni-ukrayini-mozhlivi-zatyazhni-boyi-84917

Back to top button