Чернівці

Роботодавців штрафуватимуть на 65 тисяч гривень за згадування віку й статі у вакансіях » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»


Кабінет міністрів України затвердив порядок сплати штрафів за порушення вимог до реклами послуг із працевлаштування. Відтак, порушників штрафуватимуть у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати – на 65 тисяч гривень.

Про це повідомило Міністерство економіки.

“Йдеться про недотримання заборони про згадування у рекламі про вакансії таких умов, як раса, колір шкіри, вік, стать, політичні, релігійні та інші переконання або інші ознаки, не пов’язані з характером роботи або умовами її виконання”, – пояснили у міністерстві.

Згідно порядку сплати штрафі, кошти стягуються за таким алгоритмом:

державна служба України з питань праці готує розпорядчий документ про накладення штрафу на підставі акту перевірки та надсилає його рекламодавцю;

санкція сплачується рекламодавцем у державний бюджет за місцем його реєстрації протягом 15 днів з дня отримання документа від Держпраці.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 23:14

Коментарів
0
Переглядів
352

Джерело https://molbuk.ua/news/264397-robotodavciv-shtrafuvatymut-na-65-tysiach-gryven-za-zgaduvannia-viku-i-stati-u-vakansiiakh.html

Back to top button