Чернівці

Російські пропагандисти змінюють риторику для виправдання військових невдач в Україні – РНБО » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»


Прокремлівські ЗМІ тиражують тези, що призупинення просування військ РФ вглиб території України – це, мовляв, стратегічний задум. І пояснюють, що він означає.

Російські пропагандисти змінюють риторику для виправдання військових невдач в Україні.

Про це повідомив Центр протидії дезінформації при РНБО.

“Кілька прокремлівських медіаресурсів почали тиражувати тези, що призупинення просування російських військ вглиб території України – це “стратегічний задум” військово-політичного керівництва РФ для затягування бойових дій до настання холодної пори року. Обґрунтовується така “стратегія” пропагандистами таким чином: з настанням холодів, не зважаючи на ситуацію в Україні, колективний Захід буде змушений погодитись з російським газовим ультиматумом на будь-яких умовах”, – йдеться у повідомленні.

Та насправді, як зазначили у ЦПД, подібними маніпуляціями російські пропагандисти намагаються маскувати воєнні поразки своїх військових.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 06:13

Коментарів
0
Переглядів
118

Джерело https://molbuk.ua/news/258051-rosiiski-propagandysty-zminuut-rytoryku-dlia-vypravdannia-viiskovykh-nevdach-v-ukraini-rnbo.html

Back to top button