Чернівці

Сергій Притула вирушив у відпустку без дітей: рідкісне фото з дружиною » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»


Шоумен Сергій Притула приєднався до числа зіркових колег, які вирушили у зимові відпустки. Він разом із коханою полетів за кордон, а троє дітей подружжя залишилися вдома.

Про це повідомляє 24 канал.

Катерина та Сергій виховують трьох дітей, разом з якими проводять більшість вільного часу. Та інколи подружжя влаштовує романтичні мандрівки удвох.

Чоловік вирішив зробити коханій сюрприз і організував для неї поїздку за кордон. Сергій опублікував у своєму інстаграмі фото з літака. На ньому він зображений неймовірно щасливий. Примітно те, що для перельоту Притула одягнув футболку з зображенням українського тризуба.

Катерина сиділа поруч із коханим у яскравому зеленому худі. Волосся зіркова дружина розпустила та забрала набік. На обличчі вона зробила легкий макіяж з нюдовою помадою на губах.

У дописі Сергій зазначив, що найближчі 10 днів він проведе вдвох із дружиною. Однак, куди саме вирушили закохані наразі невідомо.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 01:20

Коментарів
0
Переглядів
183

Джерело https://molbuk.ua/news/246011-sergii-prytula-vyrushyv-u-vidpustku-bez-ditei-ridkisne-foto-z-druzhynou.html

Related Articles

Back to top button