Чернівці

Що потрібно для безплатного КТ: інструкція

В Україні громадяни можуть отримати направлення на комп’ютерну томографію для визначення стану органів грудної клітини і пройти процедуру безплатно.

Про це 14 жовтня передали в прес-центрі МОЗ України.

Йдеться, зокрема, про ситуації, коли неможливо провести ПЛР-тест на коронавірус, наявність дихальної недостатності або існування супутніх патологій та випадки негативного ПЛР-тесту і загальний важкий стан пацієнта.

Що потрібно для безплатного КТ: інструкція

Електронне направлення на обстеження виписує сімейний або лікуючий лікар, до якого звертається пацієнт. У документі, який можна отримати на смартфон, вказується тільки код послуги та інформація про заклад і лікаря, який і створив це Е-направлення.

Потім пацієнт обирає медзаклад, який надає амбулаторну допомогу за контрактом з Національною службою здоров’я України (НСЗУ). Так, лікарня або поліклініка має надавати послуги за пакетом “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація пацієнтів в амбулаторних умовах”. Знайти необхідну лікарню можна за цим посиланням або зателефонувавши в контакт-центр НСЗУ на номер 16-77.

Зв’язавшись з такою поліклінікою та уточнивши, чи є там апарат для проведення КТ (томограф) і лікар, який його може зробити, пацієнт повинен записатися на обстеження і прийти в певний час для проведення безоплатного КТ.

Якщо ж пацієнт знаходиться на лікуванні в стаціонарі, то всі необхідні обстеження проводяться в тій лікарні, куди був госпіталізований.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 23:32

Коментарів
0
Переглядів
29
Джерело https://molbuk.ua/ukraine/238585-yak-bezkoshtovno-zrobyty-kt-poiasnennia-vid-moz.html

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com