Чернівці

Шмигаль розповів, які послуги стануть доступними в «Дії» до кінця року » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»


До кінця 2022 року кількість послуг у Дії у Кабміні мають намір збільшити до 130 у рамках процесу цифровізації.

Про це заявив сьогодні під час засідання уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

До кінця 2022 року плануємо збільшити до 130 кількість доступних послуг у Дії, зокрема, податкові послуги та послуги для внутрішньо переміщених осіб, запускаємо по всій країні зміну місця реєстрації онлайн, працюємо над запуском пенсійних посвідчень у Дії, посвідчень учасників бойових дій, тощо. Ціла низка цікавих новинок, – розповів голова Кабміну.

Реалізація проєкту Інтернет-субвенція дозволить приєднати до всесвітньої мережі щонайменше 1500 сіл та 3000 соціальних установ у цих населених пунктах. Таким чином, планується забезпечити покриття мобільним інтернетом 90% населення України.

Крім того, у 2022 році планується продовжити цифровізацію у сфері інфраструктури.

У Кабміні мають намір повноцінно запустити в роботу систему для онлайн-бронювання додатку Шлях, а також запланований запуск у промисловому режимі електронної товарно-транспортної накладної та програми є-Кордон.

Окремим проєктом стане запуск інформаційно-аналітичної системи є-Пасажир міжобласних пасажирських перевезень.

Також планується підвищити ефективність виконання судових рішень та рішень інших органів через цифрову трансформацію виконавчого провадження та запустити експериментальний проєкт із поетапного створення єдиної державної системи електронного нотаріату.

Цифровізація цього року також стосуватиметься лісової галузі, земельних питань та екологічної політики. Триватиме подальше впровадження безпаперового режиму у сфері охорони здоров’я.

За словами Шмигаля, буде впроваджено нові електронні сервіси для пацієнтів з неонатального скринінгу, донорства крові та її компонентів, електронний рецепт на всі рецептурні лікарські засоби та інші послуги. Охоплення цифровими послугами має досягти щонайменше 34 мільйонів громадян України.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 23:18

Коментарів
0
Переглядів
106

Джерело https://molbuk.ua/news/245924-shmygal-rozpoviv-iaki-poslugy-stanut-dostupnymy-v-dii-do-kincia-roku.html

Related Articles

Back to top button