Чернівці

Співробітник “Укрпошти” вимагає 1 млрд євро компенсації за примусову вакцинацію » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»

Один із працівників “Укрпошти” погодився вакцинуватися лише за чималеньку суму грошей. За примусове щеплення від коронавірусу він вимагає 1 млрд євро.

Про це в соцмережі повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський, пише ТСН.

“Як ви думаєте навіщо топ-менеджерам така висока зарплата? Для того, щоб якщо що, я міг виплатити 1 млрд євро шкоди працівнику, який тільки на таких умовах згоден вакцинуватися. А якщо ні, то чекає мене казенний дім і 365 стаття Кримінального кодексу за примусову вакцинацію”, – розповів Смілянський.

За його словами лист на своє ім’я, надрукований на друкарській машинці, він отримав поштою.

“У вас може виникнути питання – чому лист надруковано на друкарській машинці? Я теж його собі задав. А потім зрозумів. Це щоб Білл Гейтс, випадково через Microsoft Word не чіпував його. Так що нас так просто не візьмеш. Загалом бажаю всім фізичного, і що головне, ментального здоров’я”, – написав керівник компанії.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 16:15

Коментарів
0
Переглядів
153
Джерело https://molbuk.ua/news/238548-spivrobitnyk-ukrposhty-vymagaie-1-mlrd-ievro-kompensacii-za-prymusovu-vakcynaciu.html

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com