Чернівці

Танці і частування: у музеї просто неба в Чернівцях відкрили дві нові хати

Цього дня 35 років тому Чернівецький обласний музей народної архітектури та побуту вперше відкрив свої двері для відвідувачів. Детальніше про це читайте у матеріалі.

У Чернівецькому музеї просто неба сьогодні вперше за 35 років існування відкрили дві нові експозиційні зони – гуцульська та хату Підгір’я.

Про це пише ІА АСС з посиланням на Чернівецьку ОДА.

«Цей скансен – один із найкращих музеїв області. Сьогодні він відзначає свій 35-й ювілей відкриттям двох нових хат», – сказав під час урочистих заходів голова ОДА Сергій Осачук.

Цікавинкою цих заходів стало частування гостей традиційними буковинськими стравами з печі. Облаштували її в хаті Підгір’я за грантові кошти, які проєкт музею виграв у Буковинського культурного фонду.

Новини ІА АСС є у Viber

Директор обласного музею народної архітектури та побуту Іван Пілат розповідає, що два автентичні експонати відшукали у селах Буковини та розібраними привезли до скансенс. Майстри відновили будинки та відтворили у них інтер’єр сторічної давнини.

Гуцульська хата та хата Підгір’я – це дві споруди, які достеменно передають дух минулого через деталі та історію, якою тут оповитий кожен кут. Це місця сили наших попередників. Їх може відвідати кожен охочий, побувавши у музеї.

Дізнавайтесь інші новини Буковини.

Танці і частування: у музеї просто неба в Чернівцях відкрили дві нові хати (ФОТО)

Танці і частування: у музеї просто неба в Чернівцях відкрили дві нові хати (ФОТО)

Танці і частування: у музеї просто неба в Чернівцях відкрили дві нові хати (ФОТО)
Джерело https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/tanci-i-chastuvannya-u-muzeyi-prosto-neba-v-chernivcyah-vidkrili-dvi-novi-hati-foto-78144

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com