Чернівці

У Чернівцях проведуть акцію до Дня боротьби з торгівлею людьми

Дійство відбудеться 16 жовтня опівдні на розі вулиць Ольги Кобилянської і Тараса Шевченка під назвою WalkForFreedom2021.

Чернівці візьмуть участь у глобальній щорічній акції з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який світова спільнота відзначає 18 жовтня.

Акція має на меті підняти рівень обізнаності населення щодо цієї проблеми, поширити інформацію про небезпеку, яку вона становить. Акція Walk for Freedom (Хода за свободу) проходить кожного року у 50 країнах світу, у понад 500 локаціях. В Україні акція пройде вже всьоме, кожного разу об’єднуючи небайдужих людей з різних куточків країни.

«Цей захід не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка проходить на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Цього року небайдужі громадяни знову вийдуть на вулиці своїх міст, аби об’єднати зусилля та зробити свій вклад у відновлення справедливості», – йдеться у повідомленні департаменту соціальної політики Чернівецької міськради.

Отримуйте новини в Telegram

У рамках заходу ми плануємо провести ходу за маршрутом: вулицею Ольги Кобилянської (від вул. Тараса Шевченка) через Центральну площу, вулицею Університетською до вул. Михайла Коцюбинського (сквер навпроти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича).

Під час збору учасників планується провести короткий виступ, щоб розповісти про реалії торгівлі людьми в світі та Україні, роздати інформаційні листівки та провести інструктаж для колони.

setTimeout(facebookInit, 1000);


Джерело https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/u-chernivcyah-provedut-akciyu-do-dnya-borotbi-z-torgivleyu-lyudmi-78142

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com