Чернівці

У Чернівцях стажер взяв без дозволу авто клієнтки і розбив машину посеред ночі


У Чернівцях судили стажера станції технічного обслуговування автомобілів, який без дозволу взяв автівку своєї клієнтки і, керуючи нею, пошкодив транспортний засіб.

Як зазначається у судовому вироку Першотравневого районного суду, інцидент стався у жовтні 2021 року на СТО на вулиці Білоруській.

На цьому СТО обвинувачений проходив двотижневе стажування. Для проведення поточного ремонту на станцію завезли автомобіль Mercedes Benz.

Стажер вирішив скористатися відсутністю власниці та сторонніх осіб на роботі та протиправно заволодів автомобілем. Керуючи автівкою, він спричинив машині механічні пошкодження, завдавши потерпілій матеріальної шкоди на суму понад 8,3 тис грн.

Постраждала у судовому засіданні повідомила, що на початку жовтня завезла свій автомобіль на СТО для усунення технічних несправностей, які виникли, й залишила його там на ніч. Ввечері на її мобільний телефон прийшло повідомлення про порушення нею швидкісного режиму. Вона зрозуміла, що її автомобілем користуються, на що вона дозволу не давала.

Жінка сказала, що не має претензій до обвинуваченого, адже він повернув їй автомобіль та усунув механічні пошкодження.

Першотравневий районний суд Чернівців визнав чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення-злочину, передбаченого ст.. 289 ч. 1 КК України та призначив йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Водночас суд звільнив його від відбування покарання, якщо він протягом двох років іспитового періоду не вчинить нового злочину.

Разом з тим, суд вирішив стягнути з чоловіка у дохід держави 1716 грн, пов’язаних із проведенням експертизи.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 22:16

Коментарів
0
Переглядів
39

Джерело https://molbuk.ua/chernovtsy_news/246004-khotiv-pokatatys-chernivchanka-zalyshyla-na-nich-svou-avtivku-na-sto-a-stazher-vkrav-ii-i-rozbyv.html

Related Articles

Back to top button