Чернівці

У Києві проведуть концерт пам’яті видатного артиста Миколи Мозгового

[ad_1]

Згадати у піснях легендарного співака та композитора. Вдесяте у столиці проведуть триб’ют-шоу пам’яті Миколи Мозгового. Це концерт, коли співаки збираються і виконують пісні одного автора.

Так донька маестро Олена Мозгова прагне дати нове життя і без того відомим хітам. Цього року продюсерка навіть організувала відкритий конкурс Live Voice, де журі відібрало переможців, які також виступлять на концерті, йдеться у сюжеті Факти ICTV.

Його запам’ятали саме таким: з широкою душею, гордим характером, з голосом, у якому любов до України в кожній ноті. Уже одинадцять років пісні Миколи Мозгового звучать наживо не з його вуст, а у виконанні сучасних артистів.

Подарувати нове життя легендарним пісням узялася донька маестро Олена Мозгова.

З року в рік організовує концерти пам’яті. Розповідає, щоразу глядачі приходять, аби послухати не конкретних співаків, а насамперед пісні.

Микола Мозговий – автор понад сотні хітів та один із найулюбленіших українських виконавців. Його ім’я – поруч з найбільшими співочими патріотами: Володимиром Івасюком та Назарієм Яремчуком.

А ще він був талановитим менеджером та наставником. Ніколи не боявся гостро висловлюватися про стан українського шоу-бізнесу. Співак і композитор пішов з життя надто рано, у 62 роки, залишивши пісні, які не забувають.

Відчути дух маестро можна вже в неділю, 24 жовтня, на головній сцені країни, в палаці Україна.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 19:23

Коментарів
0
Переглядів
153[ad_2]

Джерело https://molbuk.ua/chernovtsy_news/238729-zgadaty-vydatnogo-bukovyncia-u-kyievi-provedut-trybut-shou-pamiati-mykoly-mozgovogo.html

Схожі новини

Back to top button