Чернівці

У МЗС пояснили причину анулювання дипломатичних паспортів сотень депутатів » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»


Міністерство закордонних справ України пояснило причину визнання недійсними дипломатичних паспортів 225 народних депутатів.

Про це у коментарі УНІАН повідомили у прес-службі МЗС України.

“Дипломатичні паспорти видаються народним депутатам України виключно для здійснення офіційних відряджень”, – наголосили в МЗС.

Як зазначили у відомстві, відповідно до положення про дипломатичний паспорт, затвердженого указом президента України, після повернення із відрядження в десятиденний термін дипломатичні паспорти мають бути повернені до МЗС на зберігання.

“За жодних обставин дипломатичні паспорти не можуть використовуватися для приватних поїздок”, – наголосили в МЗС.

“За останні місяці МЗС України кілька разів зверталося до народних депутатів з проханням повернути паспорти і взаємодіяло з Верховною Радою для організації цього процесу. Останній раз ми просили здати паспорти впродовж липня. Всі наші заклики були проігноровані”, – наголосили в міністерстві.

“Відповідно, керуючись законодавством України, МЗС України визнало недійсними 225 дипломатичних паспортів народних депутатів, які не були своєчасно повернуті до МЗС на зберігання”, – заявили в прес-службі.

Також в МЗС зазначили, що невідкладно видадуть дипломатичні паспорти депутатам, які відбуватимуть в офіційні відрядження від Верховної Ради України.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 19:30

Коментарів
0
Переглядів
100

Джерело https://molbuk.ua/news/264384-u-mzs-poiasnyly-prychynu-anuluvannia-dyplomatychnykh-pasportiv-soten-deputativ.html

Back to top button