Чернівці

У Південній Кореї розробили біосенсор, який виявляє коронавірус швидше за ПЛР-тест


Біосенсор успішно виявляє варіанти COVID-19 всього за 30 хвилин.

Науковці з Корейського інституту науки і та технологій (KIST) розробили біосенсор для скринінгу, який може виявити варіанти коронавірусу впродовж 30 хвилин, пише Медіа агентство АСС з посиланням на Укрінформ. 

За словами вчених, результати цих тестів такі ж точні, як і тести полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Високочутливий і портативний біосенсор для скринінгу виявляє COVID-варіанти за допомогою ангіотензин перетворювального ферменту 2 (ACE2).

ACE2 є вірусним рецептором, який є спільними серед всіх відомих варіантів COVID-19.

Новини Медіа агентства АСС є у Viber

ПЛР-тест, який нині найчастіше використовується, — це молекулярний тест, який шукає генетичний матеріал SARS-CoV-2, вірусу COVID-19. Результати ПЛР-тесту зазвичай займають щонайменше кілька годин, у той час, як розроблений біосенсор успішно виявляє варіанти COVID-19 всього за 30 хвилин.

Зокрема, що у Південній Кореї на тлі стрімкого поширення коронавірусного штаму Омікрон за минулу добу був встановлений новий рекорд за кількістю заражень – понад 13 тисяч.

Джерело https://acc.cv.ua/news/storystorynka/zdorovo/u-pivdenniy-koreyi-rozrobili-biosensor-yakiy-viyavlyae-koronavirus-shvidshe-za-plr-test-81082

Back to top button