Чернівці

Участь у мультипредметному тесті підтвердили 149 тисяч випускників, майже 10% з-за кордону


За його словами, до 7 червня триває етап підтвердження участі в основній сесії національного мультипредметного тесту.

«За даними Українського центру оцінювання якості освіти, станом на 26 травня форму для підтвердження тестування заповнили майже 149 тис. учасників. На цьому етапі передбачений також вибір із запропонованого переліку населеного пункту, зручного для складання основної сесії НМТ, залежно від того, де перебуває учасник, – в Україні чи за кордоном», — йдеться в повідомленні Шкарлета.

Отримуйте новини в Telegram

Національний мультипредметний тест у тимчасових екзаменаційних центрах бажають скласти 134,5 тис. осіб, які перебувають в Україні, та майже 14,5 тис. осіб, які живуть за кордоном. Визначитися з вибором міста/країни і за потреби змінити населений пункт, учасники зможуть на другому етапі, який проходитиме з 21 червня до 7 липня 2022 року.

Також Сергій Шкарлет наголосив, що у деяких регіонах України провести НМТ наразі неможливо через постійні обстріли. Це стосується таких областей: Херсонської, Луганської, Донецької, АР Крим, частині території Запорізької, Миколаївської та Харківської.

Він зазначив, що для учнів з тимчасового окупованих регіонів буде виділена спеціальна сесія тестування.

Медіа агентство АСС є в Instagram

Джерело https://acc.cv.ua/news/ukraine/uchast-u-multipredmetnomu-testi-pidtverdili-149-tisyach-vipusknikiv-mayzhe-10-z-za-kordonu-85101

Back to top button