Чернівці

Вцілілі мешканці багатоповерхівки в Харкові, в яку потрапив “Ураган”, розповіли про жах пережитого » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»


Порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисним убивством – прокуратура відкрила провадження за фактом обстрілу Харкова, де напередодні загинуло 8 людей.

Гігантську діру між поверхами оглядають правоохоронці – це наслідки прильоту російського Урагану ще на початку березня, йдеться в ТСН.

Довкола натовп місцевих, серед них не стримує сліз пані Ніна – дивиться на руїни колишньої кухні.Коли вибух був, у нас тут був стіл, і ми тільки хотіли… я змушувала сина поїсти, а він не хочу, не хочу. І все, це було о 5 годині. А потім усі почали тікати, кричать, – пригадує Ніна.

Жінка була у підвалі з першого дня війни, а після влучання у гуртожиток, з’їхала до родичів, бо жити тут стало неможливо – винесло шибки у всій будівлі, не стало світла, газу та води. Ми взагалі думали, що будинок звалився. У нас вікно вибило, а потім у результаті морозів замерз унітаз і кран… Вікно вибило, яка ж вибухова хвиля була, що зігнуло раму взагалі, – розповідає жінка.

Снаряд влучив у дах шостого поверху і від вибуху одна з кімнат звалилась на нижній поверх. Минулось без потерпілих. Втім сусідні квартири через руйнування стали аварійними.

У сусідній кімнаті, яка межує поруч з кухнею, ми можемо бачити, що внаслідок обстрілу було вибите вікно. Вікно зараз відсутнє, пошкодження стіни, в якому мається вікно, є тріщини по стелі, – показує заступник прокурора у Новобаварському районі м. Харкова Андрій Огородніков

Прокуратура відкрила кримінальну справу за фактом цього обстрілу. І це вже майже двохсоте провадження і лише в одному районі, який зачепило найменше. Правоохоронні органи лише за останні два дні провели понад півсотні виїзних оглядів зруйнованих будинків, зафіксували півтори сотні пошкоджених квартир.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Учора, 23:45

Коментарів
0
Переглядів
127

Джерело https://molbuk.ua/news/258665-vcilili-meshkanci-bagatopoverkhivky-v-kharkovi-v-iaku-potrapyv-uragan-rozpovily-pro-zhakh-perezhytogo.html

Back to top button