Чернівці

Військовий з росії Шишимарін подав апеляцію на довічний вирок


Раніше Вадим Шишимарін визнав свою провину в Солом’янському районному суді Києва та зізнався, що вбив беззбройного жителя Сумської області. Тепер же адвокат Шишимаріна повідомив, що військовослужбовець подав апеляцію до суду.

«Минулого тижня подали апеляцію. Більше не коментую», – сказав адвокат Овсянніков.

Що було раніше:

Вадим Шишимарін – 21-річний сержант армії росії, який був командиром відділення у четвертій танковій кантемирівській дивізії московської області. Родом із сибіру, з іркутської області. За словами прокурорки Ірини Венедіктової, Шишимарін буде першим росіянином, якого судитимуть за порушення законів та звичаїв війни, що поєднано з умисним вбивством.

Він 28 лютого з автомата розстріляв мешканця Чупахівки 62-річного Олександра Шеліпова. Чоловік саме повертався додому, розмовляючи телефоном. Це й налякало окупанта, тож йому не спало нічого кращого на думку, ніж убити беззбройного цивільного.

22 травня Шишимарін визнав свою провину у вбивстві жителя Сумської області. Водночас окупант раніше заявляв, що готовий надавати свідчення у справі та попросив вибачення у дружини вбитого. російського військового Вадима Шишимаріна 23 травня засудили до довічного ув’язнення.

Джерело https://acc.cv.ua/news/ukraine/viyskoviy-z-rosiyi-shishimarin-podav-apelyaciyu-na-dovichniy-virok-85888

Back to top button