Чернівці

Вітер не вщухає: буковинців попереджають про небезпеку


Буковинців просять провести цей вечір удома та без зайвої потреби не виходити на вулицю, аби не наражатися на небезпеку.

У найближчі години та зі збереженням вночі 15 січня у Чернівцях та області спостерігатиметься посилення північно-західного вітру до 25-27 м/с. Відповідне штормове попередження оприлюднили синоптики Чернівецького центру з гідрометеорології, пише Медіа агентство АСС.

Повідомляється також про порушення руху транспорту на всіх ділянках доріг і вулиць. Оголошено ІІ рівень небезпечності, помаранчевий.

Нагадаємо, шквальний вітер у Чернівцях зриває дахи з будівель

«Через погіршення погоди пошкоджено дах кінотеатру «Чернівці» та покрівлі декількох житлових будинків у Чернівцях і на території області.

Буковинців просять провести цей вечір удома та без зайвої потреби не виходити на вулицю, аби не наражатися на небезпеку», – йдеться у повідомленні Чернівецької ОДА. 

Наші новини є у Facebook

У міськраді Чернівців просять містян повідомляти про наслідки негоди. 

Як інформує чернівецьке комунальне підприємство “Міськсвітло”, у зв’язку із сильними вітрами значна частина міста буде без вуличного освітлення. Аварійно-диспетчерська служба працює для усунення аварійних ситуацій.

Джерело https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/viter-ne-vschuhae-bukovinciv-poperedzhayut-pro-nebezpeku-80754

Back to top button