Чернівці

Є все, щоб дихати: у Чернівцях відділення для недоношених дітей забезпечили киснем


Тепер точки доступу до кисню є не лише в реанімації, а й у відділенні для новонароджених недоношених дітей Детальніше – читайте у матеріалі.

Упродовж 2019-2020 років у відділенні для новонароджених недоношених дітей ОКНП «Чернівецька обласна дитяча лікарня» зробили капітальний ремонт, замінили всі комунікації. Тож тепер у кожному боксі, де перебуває мама з новонародженою дитинкою, є гаряча вода, зручні крісла, кювези та все необхідне обладнання для виходжування передчасно народжених діток, пише ІА АСС.

«Умови для малюків  у відділенні прекрасні, але ми не мали кисневого забезпечення. Якщо стан малюка різко погіршувався, ми змушені були бігти з ним у відділення інтенсивної терапії новонароджених для кисневої терапії. Тепер ця проблема вирішена: у квітні, за сприяння в.о. гендиректора лікарні Іллі Тащука, у наше відділення провели та облаштували 8 точок подачі кисню, – розповіла ІА АСС Людмила Кузьменко, завідувачка відділення. – Наші дітки можуть не потребувати інтенсивної терапії, але через залежність від кисню змушені були перебувати у реанімації, окремо від мам. Тепер же, у разі потреби, ми у відділенні забезпечуємо дитину киснем, поруч з нею залишається матуся».

Читайте ще: Ранні пташки: як на Буковині рятують передчасно народжених дітей

Наші новини є у Facebook

Джерело https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/e-vse-schob-dihati-u-chernivcyah-viddilennya-dlya-nedonoshenih-ditey-zabezpechili-kisnem-72157

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com