Чернівці

З українським супутником «Січ-2-30», який сьогодні запустили, успішно встановили зв’язок » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»


З українським супутником Січ-2-30, який запустили в космос 13 січня, успішно встановлено зв’язок. Супутник відповідає на всі сигнали з землі.

Про це повідомляється у Telegram-каналі президента України.

Національний центр управління та випробувань космічних засобів поблизу м. Дунаївці в Хмельницькій області успішно провів перший сеанс зв’язку з нашим супутником Січ-2-30, який сьогодні був виведений на космічну орбіту. Зараз з апаратом встановлено стійкий зв’язок, всі його бортові системи працюють в штатному режимі – сказано в повідомленні.

Супутник передаватиме з орбіти дані в інтересах України, насамперед – аграріїв, картографів, співробітників сфер лісового і водного господарства, безпеки та оборони. Також його використовуватимуть з метою моніторингу надзвичайних ситуацій та стихійних лих.

Передбачається, що супутник інтегрують в програму Європейського Союзу зі спостереження за Землею Copernicus.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Учора, 23:41

Коментарів
0
Переглядів
104

Джерело https://molbuk.ua/news/245925-z-ukrainskym-suputnykom-sich-2-30-iakyi-sogodni-zapustyly-uspishno-vstanovyly-zviazok.html

Related Articles

Back to top button