Чернівці

За вимагання грошей на Буковині судитимуть інспектора Держпраці


На Новоселиччині держслужбовець, виявивши на підприємстві порушення трудового законодавства, аби не притягувати працедавця до відповідальності вимагав з нього гроші.

Тепер працівник Управління Держпраці в Чернівецькій області постане перед судом. Про це пише ІА АСС з посиланням на Чернівецьку обласну прокуратуру.     

Отримуйте новини в Telegram

«Слідчі Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області встановили, що під час перевірки закладу з надання послуг харчування в Новоселицькому районі інспектор держпраці виявив порушення трудового законодавства – власник підприємства не оформив своїх працівників. За не притягнення фізичної особи-підприємця до відповідальності інспектор одержав від підприємця 15 тисяч гривень неправомірної вигоди», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Чернівцях суд обрав запобіжний захід директору перинатального центру

Відтак, Чернівецька обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно 37-річного головного інспектора Управління Держпраці в Чернівецькій області за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди. У разі доведення вини службовця відповідно до ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України йому загрожує штраф від однієї тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт від 3 до 6 місяців, або позбавленням волі від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю впродовж 3 років.

Джерело https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/za-vimagannya-groshey-na-bukovini-suditimut-inspektora-derzhpraci-71281

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com