Чернівці

«Записуватися варто всім»: лікарка з Чернівців про вакцинацію » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»


Навіть якщо ви не належите до категорії людей, які підпадають під 1-3 етапи щеплень, все одно варто записуватися на вакцинацію.

У цьому переконана директорка поліклініки №2 Світлана Широкова, пише molbuk.ua

“Навіть якщо ви не належите до категорії людей, які підпадають під 1-3 етапи, все одно варто записуватися. Тому що часто трапляється, що залишаються невикористані дози з відкритого флакона, який розрахований на 10 доз. І треба терміново їх використати. Тоді телефонуємо тим, хто записався на вакцинацію. Щодня намагаємося використати 20-30 доз“, – зазначає Світлана Широкова.

Очільниця поліклініки також зауважує, що активну вакцинацію у закладі розпочали з 29 березня. До цього тривала підготовка медичного персоналу. Наразі триває 3 етап вакцинації.

“Є відповідна етапність щеплень. Зараз ми на 3-му етапі. Це люди старшого віку 75-80 плюс, а також ті, які мають супутні хронічні хвороби: цукровий діабет, хронічний обструктивний бронхіт, захворювання серцево-судинної системи. Окрім того, це соціальні працівники та освітяни (вчителі початкових класів та працівники дитсадків)“.

На сайтах міського управління охорони здоров’я та облдержадміністрації є номери телефонів пунктів щеплень. Люди можуть телефонувати в реєстратуру закладів, на базі яких розгорнуті пункти щеплень, і записуватися на вакцинацію, пояснює С. Широкова.

Лікарка також переконана: вакцини від коронавірусу достатньо ефективні, тож щепитися потрібно обов’язково.

“Дуже часто запитують щодо ефективності вакцини та побічних ефектів. Відверто скажу як лікар, яка була вакцинована у першому етапі: маючи рівень антитіл нуль після щеплення, через 20 днів після вакцинації у мене він підвищився до 5. Не можу сказати, що цього достатньо, але, маю надію, після повторного щеплення виробиться міцний імунітет“, – наголошує Світлана Широкова.

Пункти щеплення у Чернівцях:

– поліклініка №1 (вулиця Шкільна, 6);

– поліклініка №2 (вулиця Лесі Українки, 11);

– поліклініка №3 (вулиця Головна, 246 В);

– центр первинної медико-санітарної допомоги “Роша” (вулиця Горіхівська, 3);

– центр первинної медико-санітарної допомоги “Садгора” (вулиця Ярослава Мудрого, 2).

Читайте новини “МБ“ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Рейтинг:

(голосів: 0)

Сьогодні, 20:43

Коментарів
0
Переглядів
7

Джерело https://molbuk.ua/chernovtsy_news/224771-zapysuvatysya-varto-vsim-likarka-z-chernivciv-pro-vakcynaciyu.html

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com