Чернівці

Зеленський дорікнув Amnesty International за відсутність реакції через дії росіян на ЗАЕС » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»


Президент України Володимир Зеленський дорікнув Amnesty International за відсутність реакції на дії російських військових на Запорізькій АЕС.

Про це він заявив під час вечірнього відеозвернення.

“На жаль, маємо значне загострення ситуації навколо Запорізької АЕС. Російські терористи стали першими у світі, хто використовує для терору атомну станцію. Найбільшу у Європі! Звертатимемо увагу світу на це й наполягатимемо на нових санкціях для Росії за створення такої глобальної загрози”, – зазначив президент.

Зеленський наголосив, що попри російські обстріли атомної станції, які є одним з найнебезпечніших злочинів проти українців та всіх європейців, проти права на життя кожної людини, “чомусь немає звіту й навіть простого повідомлення від Amnesty International про це”.

“Дуже красномовне мовчання, яке ще раз вказує на маніпулятивну вибірковість цієї організації”, – сказав він.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 01:14

Коментарів
0
Переглядів
0

Джерело https://molbuk.ua/news/264407-zelenskyi-doriknuv-amnesty-international-za-vidsutnist-reakcii-cherez-dii-rosiian-na-zaes.html

Back to top button