Чернівці

Зірвані дахи та повалені дерева: наслідки буревію у Чернівцях


За вчорашню ніч та сьогоднішній ранок на гарячу лінію міської ради надійшло більше тисячі звернень щодо аварійних ситуацій. Детальніше – у матеріалі.

У Чернівцях продовжує вирувати негода. Зокрема, за останню добу вітер зірвав чи пошкодив дахи семи будівель в обласному центрі, повалив чи зламав великі гілки восьми дерев, а 11 вулиць залишалися без електропостачання.

Про це повідомляє Медіа агентство АСС із посиланням на департамент інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради.

«Із 17.00 год. 14.01.2022 р. по 11.00 год. 15.01.2022 р. на гарячу лінію Чернівецької міської ради «15-80» надійшло понад тисячу звернень щодо аварійних ситуацій, спричинених негодою та буревієм. Звернення надходили як і через телефонні лінії, так і через соціальні мережі. І всі вони дуже важливі, адже дозволяли оперативно розуміти ситуацію і організувати ресурси на ліквідацію аварій», – йдеться у повідомленні.

Медіа агентство АСС є в Instagram

Там зазначають, що всього надійшло звернень по 95-ти локаціям в місті. З них 57 локацій, де проблеми з електропостачанням (відсутня електрика в будинках, обірвані проводи і т.д.), 8 адрес, по яким впали дерева/гілки, 11 вулиць залишилися тимчасово без освітлення, 7 адрес, де зірвані вітром дахи в будівлях, 12 інших звернень щодо парканів та інших об’єктів, які повалив вітер, розвіяного сміття тощо.

У департаменті інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради вдячні всім небайдужим за інформування щодо наслідків негоди. Багато наслідків негоди вже усунуто, але бригади аварійних служб продовжують працювати.

Нагадаємо, напередодні у Чернівцях зірвало дах кінотеатру.

Джерело https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/zirvani-dahi-ta-povaleni-dereva-naslidki-bureviyu-u-chernivcyah-80771

Related Articles

Back to top button