Дніпро

Державну реєстрацію шлюбів відтепер проводить і Дніпровська міська рада: у місті провели перше одруження – Новини Дніпра


Державну реєстрацію актів цивільного стану (народження, смерті та шлюбу) відтепер проводить і Дніпровська міська рада. Її надають три територіальних відділи управління реєстрації актів цивільного стану департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради. Послуги надаються в приміщенні КП «БТІ» (вул. Воскресенська, 9), у ЦНАПі «Лівобережний» (просп. Слобожанський, 31-Д) та «Правобережний» (вул. Марії Кюрі, 5).

13 травня, за адресою: вул. Воскресенська, 9 провели першу реєстрацію шлюбу молодят Богдана Алмазова та Олени Грозь.

«Приємно бути першими. Про нову послугу реєстрації шлюбу, яку надає міська рада, дізналися від друзів і вирішили скористатися нею. Дату 13 травня обрали не випадково, адже з цією цифрою нас багато чого пов’язує. Події в країні нас не зупинили, а навпаки – підштовхнули», — розповіла наречена Олена.

Привітав щойно одружену пару секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара: «Приємно вітати перших молодят, які одружилися за новою адміністративною послугою міської ради. У рамках децентралізації органам місцевого самоврядування розширено повноваження, можна проводити державну реєстрацію актів цивільного стану у порядку виконання делегованих повноважень. Це державна реєстрація народження фізичної особи, визначення її походження, смерті та шлюбу. Для містян це зручно, оскільки не лише в РАЦах, як раніше, можна це робити».

Читайте також: У Дніпрі голова ОСББ «взяла в полон» чоловіків, які зняли гумове покриття з майданчика.

Джерело https://dnipro.tv/news-dnipro/derzhavnu-reiestratsiiu-aktiv-tsyvilnoho-stanu-vidteper-provodyt-i-dniprovska-miska-rada-u-misti-provely-pershe-odruzhennia/

Back to top button