Дніпро

Філатов вручив дніпровським спортсменам — призерам XXIV Дефлімпіади та їхнім тренерам – сертифікати на загальну суму майже 1,5 млн грн | Днепр вечерний


XXIV Літні Дефлімпійські ігри, які є змаганнями найвищого рівня для людей, які не чують, проходили в місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія) протягом перших двох тижнів травня.

Цьогоріч у складі збірної України виступали 39 спортсменів з Дніпра. Вони здобули 67 медалей у кульовій стрільбі, плаванні, дзюдо, карате, легкій атлетиці, тхеквондо та баскетболі.

Переважна більшість нагород — золото.

 

27 травня міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся зі спортсменами та їхніми тренерами.

Очільник міста зауважив, що навіть зараз — в умовах, коли основним пріоритетом міста є фінансування оборони та захисту, матеріальна підтримка спортсменів все одно залишається важливим питанням.

 

«Ніхто не міг подумати, що ми зустрічатимемося за таких умов. Однак мерія, увесь Дніпро дякує вам і вітає вас з такими приголомшливими успіхами. Сподіваюся, ви передасте також ці вітання вашим колегам, які нині перебувають не в Україні», — сказав Борис Філатов.

боря

Так через війну та продовження тренувань за кордоном особисто прийти на вручення сертифікатів змогли 8 дніпровських призерів Дефлімпійських ігор та 11 тренерів. Решті сертифікати передадуть найближчим часом.

 

Легкоатлет Володимир Данильченко присвятив цьому виду спорту 14 років життя, але незважаючи на такий досвід, не приховує — підготовка до цьогорічних змагань була для нього найважчою: «Ми думали, що взагалі не виступатимемо. Звісно, було дуже важко готуватися, бо головою ти все одно вдома. Але нас дуже тепло приймали. Дуже багато людей говорили про підтримку України і щиро переживали за нас».

 

На цій Дефлімпіаді Володимир здобув чергову золоту медаль, яку за свою спортивну кар’єру вже навіть не береться рахувати. Тепер спортсмен налаштований працювати ще більше, аби і надалі прославляти Україну і рідний Дніпро на весь світ.

Метки: Дефлімпійські ігри

Джерело https://dv-gazeta.info/dneprnews/filatov-vruchiv-dniprovskim-sportsmenam-prizeram-xxiv-deflimpiadi-ta-yihnim-treneram-sertifikati-na-zagalnu-sumu-mayzhe-1-5-mln-grn.html

Back to top button