Дніпро

На Дніпропетровщині зареєстрували майже 250 повідомлень про зруйноване обстрілами житло – Новини Дніпра


Власники житла, у яких війна зруйнувала нерухоме майно повністю або частково, можуть звернутися до ЦНАПу. Там допоможуть оформити заяву про збитки. Загалом у центрах адмінпослуг області вже зареєстрували 248 таких повідомлень. Про це сповістив заступник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Іван Начовний. 

«Під час війни у ЦНАПах почали надавати нову послугу. Там фіксують факти руйнування або пошкодження нерухомості внаслідок бойових дій. Наприклад, житла. Адміністратори консультують людей та допомагають оформити заяву через застосунок «Дія», – зазначив Іван Начовний.

Він додав: заявити про знищення або пошкодження майна необхідно, аби отримати компенсацію. За кожним таким випадком проводять експертизу та оцінюють збитки.

Нині адмінпослуги можна отримати у 62 ЦНАПах Дніпропетровщини. Працює й 17 філій. Загалом – 161 «точка доступу». З початку повномасштабної війни там надали понад 365,3 тис сервісів.

Читайте також: Вступ-2022 на магістратуру: тимчасові екзаменаційні центри для складання МКТ і МТНК

Джерело https://dnipro.tv/news-dnipro/na-dnipropetrovshchyni-zareiestruvaly-maizhe-250-povidomlen-pro-zruinovane-obstrilamy-zhytlo/

Back to top button