Дніпро

На порталі Дія запускають гранти, щоб допомогти малому бізнесу – Актуальні новини


Гранти на порталі “Дія” задля фінансової допомоги власникам малого бізнесу, які найбільше постраждали від збройної агресії РФ, запускає програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» cпільно з Міністерством цифрової трансформації, Міністерством економіки, Дія.Бізнес і Офісом з розвитку підприємництва та експорту.

Підтримку отримають близько 300 мікро- й малих підприємств.

Мікрогранти в еквіваленті по 125 000 грн (4000 євро) кожен доступні через портал Дія з 13 травня 2022 року.

Хто може подати заявку на отримання гранту? 

Суб’єкти господарювання, що зареєстровані в установленому законом порядку не пізніше як 31 грудня 2021 року на території однієї з адміністративно-територіальних одиниць, на яких велись або ведуться бойові дії, зокрема: Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Київська області, які тимчасово перемістилися з території адміністративно-територіальних одиниць, зазначених у цьому пункті або постраждали внаслідок бойових дій, мають можливість підтвердити на момент подання заявки збитки, яких вони зазнали, та продовжують здійснювати господарську діяльність в одній із зазначених у цьому пункті адміністративно-територіальних одиниць.

Пріоритет при оцінці грантових заявок надаватиметься компаніям, які займаються виробництвом життєво необхідних товарів та послуг для громадян України та Збройних сил України. Комісія з оцінки складатиметься з незалежних бізнес-експертів, які відберуть найбільш релевантні заявки та проведуть інтерв’ю з попередньо відібраними підприємствами.

Читайте також: Чи потрібно переоформлювати документи, якщо змінилась назва вулиці.

Джерело https://dnipro.tv/news-dnipro/aktualnye-novosty/na-portali-diia-zapuskaiut-hranty-shchob-dopomohty-malomu-biznesu/

Back to top button