Дніпро

У Дніпрі голова ОСББ «взяла в полон» чоловіків, які зняли гумове покриття з майданчика – Новини Дніпра


На вул. Янтарна, 73 (Клочко-6) у Дніпрі голова ОСББ будинку Ліна Нанкевич проявила необхідну за воєнного часу пильність і практично взяла в полон підозрілих осіб, які намагались вивезти гумове покриття зі спортивного майданчика на Янтарній, 79. Про це повідомляють у районній групі у Фейсбуці.  

Новий спортмайданчик на вул. Янтарній не встигли повністю встановити – завадили спочатку зима, а потім війна. Цим скористались мародери, і вкрали з майданчика частину гумового покриття.

І ось вчора голова ОСББ Ліна Миколаївна побачила, що якісь чоловіки знімають залишки покриття. Жінка рішучими діями взяла підозрілих “у полон”. Кілька чоловіків нічого не могли вдіяти проти рішучої жінки, поки вона не з’ясувала, хто вони і що роблять в її дворі.

Виявилося, що це не мародери, а працівники підрядної організації, і вони знімали гумове покриття, щоб вирівняти поверхню під ним, і заново застелити. 

Ситуація вийшла кумедна, але пильність – одна з обов’язкових нових звичок, які вкрай важливі у воєнний час.

Разом переможемо!

Читайте також: Борис Філатов закликав дніпрян боротися з вандалами.

Джерело https://dnipro.tv/news-dnipro/u-dnipri-holova-osbb-vziala-v-polon-cholovikiv-iaki-znialy-humove-pokryttia-z-maidanchyka/

Back to top button