Дніпро

«Вже потім зрозумів, що граната»: як почувається хлопчик поранений вчора у Дніпрі від вибуху – Новини Дніпра


Вчора, 22 червня на ж/м Тополя трапився інцидент: п’яний чоловік кинув гранату з 7-го поверху в групу дітей, які гуляли у дворі.  Один хлопчик постраждав, його госпіталізували.

Осколкові поранення отримав 11-річний хлопчик Мишко. Наразі він перебуває на стаціонарному лікуванні в одній із лікарень Дніпра. Дитина розповіла, як почувається і що пам’ятає про вибух.

«Коли ми гуляли з друзями у дворі, якийсь чоловік кинув з вікна пачку цигарок, а потім якийсь чорний предмет. Вже потім зрозумів, що граната, і кинувся тікати. На мої крики прибігли дорослі, замотали рану та дали попити води. Посадили до машини та відвезли до лікарні. Лікарі мене знову забинтували, поставили катетер і дали знеболювальні. Був ще рентген. Потім операційна, де промили рани та дістали уламки. Вранці прокинувся, і мені не було боляче. Вилікуюсь, і все буде добре», – розповів Михайло.

Дитячий лікар-анестезіолог Валерія розповіла, що 11-річного Мишка привезли близько дев’ятої вечора у важкому стані.

«У дитини був геморагічний шок через обсяги отриманої травми та больового синдрому. Він отримав множинні осколкові поранення ніг, грудної клітки та мав велику рвану рану стегна. Також ЛОР встановили діагноз акубаротравма – це пошкодження внутрішнього вуха, отримане від надлишкового тиску та потужної звукової хвилі. Наразі стан дитини стабілізували, йому надано весь необхідний масштаб допомоги. Він поки що у реанімації, але з хлопчиком усе буде гаразд. Реабілітація триватиме близько двох тижнів», – розповіла лікарка.

Нагадаємо, що в ході поліцейської спецоперації чоловіка, причетного до вибуху гранати, було затримано у власній квартирі. За цим фактом порушено кримінальні провадження за ст. 15 ч. 2 ст. 115 (замах на вбивство) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами чи вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Джерело https://dnipro.tv/news-dnipro/vzhe-potim-zrozumiv-shcho-hranata-iak-pochuvaietsia-khlopchyk-poranenyi-vchora-u-dnipri-vid-vybukhu/

Back to top button