Дніпро

Як прибрати рекламу на телефоні | Новини Дніпра

Часто під час завантаження програм або сторінок на екранах смартфонів користувачів з’являється реклама. Як вимкнути набридливу функцію на Android та iPhone, читайте у матеріалі «Дніпра Оперативного».

Скористайтеся програмами

У боротьбі з рекламою допоможуть спеціальні програми. Найпростіша – AddGurd. Для того, щоб позбавитися реклами в браузері вам достатньо буде безкоштовної версії. Платна ж версія позбавить вас реклами скрізь.

DNS66 – програма, яка найефективніше позбавить ваш Android від реклами. Але є одне «але» – цю програму ви не завантажите в офіційному маркеті, її доведеться качати з інтернету, а це встановлення з невідомого джерела. Однак, це не так страшно, як здається. Підхопити вірус можна і завантажуючи програму з офіційного маркету.

Відкрийте налаштування

При використанні браузера можна випадково погодитись на відправлення повідомлень від різних сайтів. Якщо ви не фанат мільйони смс про “шокуючі новини”, краще цього не робити. А щоб випадково не натиснути куди не слід – можна вимкнути функцію у браузері.

На Android вам достатньо вибрати «Параметри», потім «Сповіщення» та вимкнути їх.

На iPhone ситуація трохи інша. Тут необхідно зайти в “Налаштування” і вибрати Safari, після чого натиснути “Блокувати спливаючі вікна”.

Реклами занадто багато

Якщо на вашому смартфоні дуже багато реклами, є ймовірність, що ви підхопили вірус. Скористайтеся антивірусом та проведіть діагностику.

Зазначимо, що повідомлення додатків також можуть набридати. Відключити їх можна, скориставшись налаштуваннями за тією ж схемою, що і з браузером.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україні планують запровадити податок на обмін валюти.

Джерело https://dnepr.express/post/yak-pozbutisya-nadokuchlivoyi-reklami-na-smartfoni-instrukciya

Back to top button