Харків

«Антитіла» випустили англомовну версію хіта «Hello» і показали в кліпі зруйновану Україну (відео)



Вперше після спільної музичної роботи з Едом Шираном група “Антитіла” випустила пісню. Це англомовна версія хіта “Hello” (українська була представлена в 2019 році, – ред). Артисти кажуть, що слова були написані ще кілька років тому, але зараз їх переписали під нові реалії. 

“Ми створили англійську версію пісні “Hello” майже одночасно з українською. Але нова реальність змусила переосмислити цю пісню, тому протягом війни в Україні у неї з’явилася нова лірика. Слова створювалися на передовій. Сьогодні композиція набула інших смислів, якими ми хочемо поділитися зі світом. Цією піснею ми кричимо словами про справедливий, в першу чергу для України, мир, а також про ті незворотні наслідки, які спричинить війна, якщо людство не зупинить агресора. З глибоким переконанням, що ці переживання близькі кожній людині на нашій планеті, кожній людині, яка хоче, щоб життя, мир і справедливість восторжествували. Ми написали цю пісню як звернення до людства. Ми звертаємося до кожного громадянина вільного демократичного світу і впевнені, що нас почують”, – сказав фронтмен музичного колективу Тарас Тополя.

Кадри руйнувань, які показані в кліпі, були зняті на Харківщині – саме там члени групи несуть службу, рятуючи людей в ролі парамедиків. 

Повідомляється, що композиція “Hello” стане саундтреком фільму BBC про війну на Україні. 



Джерело https://donpatriot.news/article/antitila-vipustili-anglomovnu-versiyu-hita-hello-i-pokazali-v-klipi-zruynovanu-ukrayinu-video

Back to top button