Харків

Доброволець із Івано-Франківщини загинув на Ізюмському напрямку


Воїн пішов захищати Україну на початку червня. 

Назарій Гладкий із села Залип’я (Івано-Франківська область) 18 червня загинув на Ізюмському напрямку. Йому мало виповнитися 22 роки 4 липня. Про полеглого бійця повідомили у добровольчому батальйоні “Окрема добровольча чота “Карпатська Січ” 

“Назарій Гладкий був найстаршим сином у своїх батьків Степана та Наталії, у нього залишилось двоє молодших братів Роман та Сергій. Воїн закінчив 57-й ліцей імені Короля Данила Галицького та був студентом НУ “Львівська політехніка”. До війни займався регбі, навчався, працював та допомагав сім’ї, обожнював читати книжки і доглядати за садом. З початком повномасштабного вторгнення почав активно волонтерити та був членом БО “Українська студентська ліга”: забезпечував військовослужбовців амуніцією, ліками та продуктами харчування; витрачав майже всі свої кошти на закупівлю гуманітарної допомоги; прихистив у своїй квартирі 11 біженців та сам спав по декілька годин на добу. На початку червня, в якості добровольця, прийшов у Карпатську Січ”, — розповіли там.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві провели в останню путь командира, що загинув у Харківській області

Боєць говорив, що йде на війну заради близьких та дітей. Після перемоги він хотів побачити світ та подорожувати разом із коханою дівчиною. Назарій Гладкий завжди зазначав, як йому щастить на людей, хвалився своїми батьками та братами, був душею серед побратимів, пишався здобутками друзів, завжди був підтримкою.

“Назарій Гладкий був надто чуйним і добрим для цього світу. Тому його й забрали у нас”, — згадують друзі про воїна.

22 червня Назарія Гладкого поховали у рідному селі Залип’я, поінформували у Рогатинській громаді. 

Джерело…

Back to top button