Харків

На Київщині біля кордону Білорусі все спокійно, але область постійно під загрозою – голова ОВАГолова Київської ОВА Олексій Кулеба запевнив, що біля кордону з Білоруссю на Київщині наразі все спокійно, однак зауважив, що область постійно перебуває під загрозою російського вторгнення.

Джерело: Кулеба у відеозверненні з Чорнобиля, опублікованому в Telegram

Пряма мова: “В останні дні дуже багато інформації було різного плану щодо того, що можливе знову вторгнення російських військ з боку білоруського кордону. Тому сьогодні ми виїхали разом з керівництвом обласної поліції, перевірили засоби безпеки.

На сьогоднішній день все в області спокійно. Та інформація, яку ви бачите в соцмережах, не відповідає дійсності, щодо того, що тут ведуться якісь активні дії. Все наразі в Київській області нормально, ситуація повністю під контролем сил безпеки”.

Деталі: Разом з тим, Кулеба нагадав, що “на жаль, тепер Київська область перебуває постійно під загрозою вторгнення і під загрозою ракетних ударів”.Джерело https://donpatriot.news/article/na-kiyivschini-bilya-kordonu-bilorusi-vse-spokiyno-ale-oblast-postiyno-pid-zagrozoyu-golova-ova

Back to top button