Харків

Окупанти на Харківщині обіцяють платити пенсії тим, хто оформить російський паспорт


Пенсіонерам у Боровій обіцяють платити пенсію у розмірі 8 тисяч російських рублів на місяць.

Як повідомляє Борівська селищна рада, в окупованій Боровій росіяни відкрили свій “пенсійний фонд. Його очолила місцева колаборантка, колишня співробітниця контрольно-ревізійного управління.  На базі цього новоутворення пенсіонерам видають грошову допомогу у розмірі 10 000 рублів та обіцяють виплату пенсій по 8 000 рублів. 

“За попередньою інформацією пенсію обіцяють виплачувати тим пенсіонерам, які оформлять собі російські паспорти”, — розповіли у селищній раді.

За інформацією місцевих жителів, які залишились в окупованій Боровій, на території громади зараз перебуває незначна кількість російських військ, які розміщуються здебільшого в лісовій зоні поза межами населених пунктів. Бойові дії на території громади не ведуться, але останнім часом все частіше чути звуки вибухів з Ізюмського напрямку. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мешканці Донбасу переїздять на окуповану частину Харківщини 

Місцеві жителі продовжують виїжджати з окупованих територій через Росію або через Печеніги. На понеділок запланована чергова евакуація мирного населення через Печенізьку дамбу. Організатори евакуації з українського боку наголошують, що прохід через дамбу можливий лише в один бік — на підконтрольну українській владі територію. У зворотному напрямку більше нікого не пропускатимуть, аж поки ці території не будуть звільнені. 

Джерело…

Back to top button