Харків

Перед судом постане помічник нардепа, який вимагав хабар за відведення земель ветеранам АТООфіс Генерального прокурора скерував до суду обвинувальний акт стосовно помічника народного депутата України, який вимагав та отримав хабар у розмірі 5700 доларів США за вплив на прийняття рішення депутатами Чернівецької міської ради.

Як повідомляє Офіс Генпрокурора, обвинувачений вимагав хабар за здійснення впливу на депутатів Чернівецької міськради та інших посадовців для прийняття сесією міської ради рішень про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків за клопотаннями учасників АТО.

Зловмисник був затриманий під час одержання другої частини неправомірної вигоди – 5000 доларів США.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Головного слідчого управління Нацполіції України за оперативного супроводу співробітників Управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області ДСР Нацполіції України.

 Джерело https://donpatriot.news/article/pered-sudom-postane-pomichnik-nardepa-yakiy-vimagav-habar-za-vidvedennya-zemel-veteranam-ato

Back to top button