Харків

Понад 7500 домівок залишилися без газу на Харківщині через обстріли


Жителів Дергачівської громади попросили перекрити газові крані.

Через обстріли Дергачівської громади пошкоджений в кількох місцях розподільний газопровід середнього тиску, який забезпечує газом 7600 домівок. Роботу газопроводу припинили, аби уникнути аварії на мережах. Про це повідомили в компанії “Харківгаз”.

“Просимо мешканців міста Дергачі, Малої Данилівки, сіл Караван, Лужок, Чайківка самостійно перекрити крани перед газовими приладами. Зробимо все можливе для скорішого відновлення газопостачання у населених пунктах”, — зазначили у “Харківгазі”.

Як повідомили у Дергачівській міській раді, через обстріли, крім газової мережі, була пошкоджена електрична. На більшій частині Дергачів припинено електро- та газопостачання.

“Будь ласка, не ризикуйте життям, пам’ятайте про правило “двох стін” та перебувайте в укриттях!”, — звернулися до мешканців у Дергачівській громаді.

Як писав KHARKIV Today, окупанти регулярно обстрілюють газопроводи у Дергачах. Зокрема, через обстріл 6 червня без газу залишалися 8000 будинків. Також був обстріл газової мережі 10 червня.

Джерело…

Back to top button