Харків

Понад дві сотні громад з московського патріархату перейшло до ПЦУ від початку війниВолинська і Хмельницька області є лідерами за кількістю переходів громад до Православної церкви України від початку повномасштабного вторгнення росії.

Про це повідомляє Релігійно-інформаційна служба України.

Так, у період з 24 лютого лави МП залишило 55 громад у Хмельницькій області, у Волинській — 32.

«Зокрема, 12 травня відбулися збори релігійної організації Свято-Покровського храму села Бахматівці Хмельницької ТГ. Присутні проголосували одноголосно за перехід релігійної організації з УПЦ МП в помісну Православну церкву України», – ідеться у повідомленні.

Також цього дня до Володимир-Волинської єпархії ПЦУ приєдналася громада Свято-Михайлівського храму села Радовичі Турійського району на Волині.

«12 травня секретар єпархіального управління протоієрей Юрій Зінчук зустрівся з парафіянами, які під час зборів прийняли рішення про вихід з УПЦ МП. Під час зустрічі було написано прохання на ім’я єпископа Матфея, щоб прийняти їх у клір Володимир-Волинської єпархії Православної церкви України», – зазначили в РІСУ.

Загалом за час нового етапу російської агресії з МП вийшло понад 200 громад у 15 областях і місті Києві.

Також РІСУ вносить їх на інтерактивну карту, яку започаткувала ще зі створенням ПЦУ.

 Джерело https://donpatriot.news/article/ponad-dvi-sotni-gromad-z-moskovskogo-patriarhatu-pereyshlo-do-pcu-vid-pochatku-viyni

Back to top button