Харків

Росіяни артилерійським вогнем накрили Лисичанськ: пошкоджено центр надання гуманітарної допомоги, троє загиблихПотужний та довготривалий артилерійський удар росіяни нанесли по Лисичанську 25 травня: загинуло троє людей. Обстріляний центр гуманітарної допомоги. У Сєвєродонецьку пошкоджено «Імпульс». 

Про це повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«Ворог намагався штурмувати нашу оборону поблизу Устинівки і в той же час артилерією нищив це село та розташоване поряд місто Лисичанськ. Як наслідок, двоє загиблих в Устинівці та один – в самому Лисичанську. Зафіксоване потрапляння снаряду в центр надання гуманітарної допомоги, пошкоджено волонтерський автомобіль, який доставляв їжу на Луганщину», – поінформував Сергій Гайдай.

Серед руйнувань – 11 багатоповерхівок та будівля підприємства «Імпульс» в Сєвєродонецьку, вісім багатоповерхівок та приватних будинків, будинок культури і ЦНАП в Лисичанську, чотири будинки в Привіллі, по два – в Новодружеську та Гірському.

«Це все міста, різної площі та з різною кількістю населення, але міста. В селах и селищах пошкоджень житлового фонду в рази більше», – додав очільник Луганщини та зауважив, що Сєвєродонецьк і Новозванівка минулої доби витримали декілька авіаційних ударів. 

Зараз ворог намагається закріпитися в районі Сєверодонецька.Джерело https://donpatriot.news/article/rosiyani-artileriyskim-vognem-nakrili-lisichansk-poshkodzheno-centr-nadannya-gumanitarnoyi-dopomogi-troye-zagiblih

Back to top button