Харків

Триває розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини


Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

Про це повідомляє Державна спеціальна служба транспорту МОУ.

Велика кількість не розірваних артилерійських та реактивних снарядів, мін, боєприпасів різного калібру залишилися після бойових дій на залізниці, об’єктах та прилеглих територіях, які зазнали значних руйнувань. Неподалік станції Сновськ на Дільниці Бахмач – Деревини сапери виявили два 152мм артилерійських снаряди під рейками. Хто автор такого способу підриву залізниці не відомо. Наразі тут сапери унеможливили руйнування колії та втрати людських життів.

Загалом групами розмінування Держспецтрансслужби МО України обстежено (Київська та Чернігівська області) більше тисячі кілометрів (1075) залізничних колій, 855 гектарів прилеглих територій. Виявлено та знешкоджено більше семи тисяч (7174) вибухонебезпечних предметів.

Над розмінуванням і визначенням забрудженої території також працюють сапери Збройних Сил України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Поступово повертаємо мешканців звільнених територій до безпечних умов життя.

Водночас закликаємо всіх дотримуватися заходів безпеки – не відвідувати не обстежені саперами території, не рухати підозрілі предмети. У разі виявлення таких предметів – відійти на безпечну відстань та повідомити про знахідку найближчим представникам правоохоронних органів або Державної служби України з надзвичайних ситуацій, або Збройних Сил України, або у месенджер сторінки Держспецтрансслужби у ФБ.Джерело https://donpatriot.news/article/trivaye-rozminuvannya-transportnoyi-infrastrukturi-chernigivschini

Back to top button