Харків

У мережі показали розбиту Бородянку з висоти пташиного польоту (фото)


У мережі показали, який вигляд має селище Бородянка в Київській області, яке окупаційні війська Росії фактично знищили. Населений пункт перебував в окупації 38 днів.

Фотографії з дрона опублікував у п’ятницю, 27 травня, на своїй сторінці у Facebook журналіст Стас Козлюк.

На кадрах видно, що багатоповерхівки та приватні будинки розбиті повністю, вони не придатні для життя.

Російські загарбники залишили у населеному пункті катастрофічні руйнації. Житлові багатоповерхові будинки залишилися без стін, вікон, квартир та дахів. Фото із селища подібні на кадри з фільмів про апокаліпсис, проте все це – реалії українців.

“З високої точки все виглядає страшніше, ніж із землі”, – написав журналіст.

Звільнена від окупантів Бородянка до війни налічувала понад 12 тис. мешканців. Російські війська зайняли селище 28 лютого, попередньо обстрілявши його з авіації та артилерії. У селищі не залишилося жодного цілого будинку – із 29 багатоповерхівок повністю знищено вісім, а решту пошкоджено. Також практично повністю знищено садибну забудову, а під завалами було заживо поховано людей, які переховувалися у підвалах від артилерійських та ракетних ударів.

На початку квітня 2022 року Бородянку було звільнено від російських окупантів. Щоб допомогти розбирати завали в Україну, прибули професійні пожежники та рятувальники зі США, Австралії, Німеччини та Польщі.

 Джерело https://donpatriot.news/article/u-merezhi-pokazali-rozbitu-borodyanku-z-visoti-ptashinogo-polotu-foto

Back to top button