Харків

У росії хочуть замінити продукцію IKEA виробами, які виготовлятимуть в’язніРосійські чиновники стверджують, що меблі від ув’язнених можуть замінити для громадян рф продукцію IKEA.

На тлі припинення роботи в рф світових брендів, що стало наслідком її вторгнення в Україну, у Федеральній службі виконання покарань запропонували замінити закордонні товари продукцією з російських в’язниць.

Як повідомляє TJournal, така ідея була озвучена на виставці досягнень ФСВП в Єкатеринбурзі.

За словами представників відомства, російські в’язниці можуть адаптуватися під ринок, оскільки продукція від в’язнів нібито здатна «позмагатися з імпортними товарами».

«Показник ціна-якість у наших товарів вищий, ніж у закордонних аналогів. Не сумніваюся, що за цілою низкою сегментів наші установи цілком можуть замінити іноземні компанії – особливо з урахуванням того, що товарообіг і кількість зайнятих на виробництві людей рік у рік зростають», – заявив начальник ГУФСВП Свердловської області Олександр Федоров.

У свою чергу начальник місцевого відділу трудової адаптації засуджених Іван Шарков додав, що меблі від ув’язнених можуть замінити для громадян рф продукцію IKEA.

«Якщо порівнювати меблі, у нас і якість краща, і ціни нижчі», – запевнив російський чиновник.Джерело https://donpatriot.news/article/u-rosiyi-hochut-zaminiti-produkciyu-ikea-virobami-yaki-vigotovlyatimut-v-yazni

Back to top button