Харків

Убитих та поранених окупантів з острова Зміїний вивозять до СевастополяДо окупованого Севастополя вивозять російських військових, яких було вбито або поранено на острові Зміїний.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

За інформацією відомства, із сорока зв’язківців збройних сил РФ, відряджених на острів Зміїний, живими повернулися вісім. Одночасно евакуйовано десять тіл загиблих. Усі вони військовослужбовці частини спецзв’язку збройних сил РФ, що дислокується в окупованому Севастополі.

На сьогоднішній день у севастопольському військовому шпиталі переповнені хірургії та травматології. У зв’язку з високим навантаженням у палатах встановлюється по сорок ліжок.

Через велику кількість поранених на території Криму активно ведеться кампанія з донорства крові. Окупаційна влада вимагає від підприємців відправляти працівників у пункти здачі крові. При цьому донором може стати будь-хто – жодних медичних документів не потрібно, обстеження не проводиться.

Одночасно на «державні підприємства» півострова надійшло розпорядження окупаційної влади про відправлення до місцевих військкоматів певної кількості чоловіків (залежить від загальної кількості працівників). Їм пропонується підписати контракти із збройними силами РФ терміном від трьох місяців до одного року. Обіцяють несення служби на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей.

Як показує практика, такі обіцянки окупантів не виконуються. Багато полонених рашистів скаржаться саме на те, що, незважаючи на обіцянки «виконувати виключно поліцейські функції у захоплених населених пунктах», вони одразу опиняються на передовій.Джерело https://donpatriot.news/article/ubitih-ta-poranenih-okupantiv-z-ostrova-zmiyiniy-vivozyat-do-sevastopolya

Back to top button