Харків

Україна продовжує отримувати зброю від союзників для стримування російської агресіїДля стримування агресивних дій Російської Федерації, США, Велика Британія, країни Балтії та інші союзники вирішили надати зброю Україні.

Про це повідомляє «Патріот Донбасу».

Зокрема напередодні від Сполучених Штатів до української столиці прибула перша частина військової допомоги. Даний вантаж включає понад 90 тисяч кілограмів летальної зброї. Мова йде про боєприпаси для військових на Донбасі.

Кілька днів тому Велика Британія передала Збройним Силам України протитанкові засоби. Зазначено, що вони зможуть посилити наші оборонні спроможності та використовуватимуться з оборонною метою.

Крім того, очільник оборонного відомства Великобританії Бен Воллес заявив про готовність країни збільшити кількість зброї для України.

Протиповітряні та протитанкові ракети надати українській стороні у відповіді на агресивні дії Росії виріши країни Балтії, які отримали на це дозвіл від США. Зенітно-ракетні системи Stinger класу земля – повітря будуть надані Литвою і Латвією, а Естонія – протитанкові ракетні комплекси Javelin.

Готовність допомагати обладнанням та зброєю висловили ще ряд Міністерств оборони країн союзників.Джерело https://donpatriot.news/article/ukrayina-prodovzhuye-otrimuvati-zbroyu-vid-soyuznikiv-dlya-strimuvannya-rosiyskoyi-agresiyi

Back to top button