Харків

В окупованому Ізюмі створили “народну міліцію”


“Народна міліція” затримує мешканців та проводить рейди.

В окупованому місті Ізюм Харківської області створили “народну міліцію”. Про це повідомляють “Обрії Ізюмщини” з посиланням на статтю в газеті, яку поширюють в Ізюмі.

“Для забезпечення порядку та захисту громадян створена Народна Міліція. До її лав вступили співробітники правоохоронних органів та охоронних структур. Народна Міліція діє у тісному контакті з комендатурою, воєнною поліцією та 60-ю мотострілецькою бригадою з метою наведення порядку, запобігання та припинення правопорушень різної тяжкості на території міста Ізюм”, — сказано у статті.

Як зазначають автори публікації, “народна міліція” вже затримала осіб, причетних до військових злочинів, ліквідувала схрони з вогнепальною зброєю та вибухонебезпечними речовинами, викрила торгівців-порушників.

“Неодноразово проводилися рейди по ринках та незаконних торговельних точках у рамках забезпечення виконання указів голови міста Ізюм та Ізюмського району Соколова В. В. Результатом заходів було припинення торгівлі медикаментами та неліцензійними алкогольними напоями”, — розповіли у газеті.

Також окупанти похвалилися тим, що “народна міліція” допомагає у відновленні інфраструктури, патрулює ділянки міста, охороняє адміністративні будівлі, освітні та культурні заклади, ринки, а її командування приділяє особливу увагу розвитку підрозділу, навчанню та моральному вихованню особистого складу. Жителів міста закликали повідомляти про правопорушення та “бути патріотами своєї землі”.

Фото: Обрії Ізюмщини

Нагадаємо, Ізюм був повністю окупований у березні. Місцеві колаборанти допомогли руським перекинути понтони через ріку і зайти в місто. Понад 80% будівель в Ізюмі зруйновано, людям не дозволяють виїхати на підконтрольну Україні територію. Місто стало величезним логістичним хабом окупантів, де вони накопичують сили й ресурс для подальшого просування на Донбас. У червні окупанти завезли до Ізюму російський ОМОН.

Джерело…

Back to top button