Харків

В Україні закінчив свій шлях черговий мародер із Росії (фото)


Країна-терорист Росія веде повномасштабну війну проти України, у якій несе рекордні для себе втрати в живій силі та військовій техніці. Російські окупанти, яких відправили помирати на українській землі, мають більше бажання мародерити, аніж воювати. Один з таких бурятських окупантів-мародерів не довіз викрадені телефони та гроші додому – його знищили ЗСУ.

Про це повідомляють у виданні УНІАН.

Російський окупант з Республіки Бурятія на прізвище Тупіцин проїхав більше 6 тисяч кілометрів, щоб вторгнутися в Україну, викрасти кілька смартфонів і 300 гривень, а потім “героїчно” загинути унаслідок успішних дій українських військових. Також у речах знищеного окупанта знайшли з телефон з кнопками, напевно, то був його власний.

Цьому окупанту-мародеру з Бурятії було лише 19 років, коли його спіткала доля усіх тих, хто спробує загарбати українську землю. У його документах вказано, що він закінчив лише 9 класів і більше не продовжував навчання.Джерело https://donpatriot.news/article/v-ukrayini-zakinchiv-sviy-shlyah-chergoviy-maroder-iz-rosiyi-foto

Back to top button