Харків

Знищені окупантами будівлі Харкова почали з’являтися на карті руйнувань


На карті — 1686 зруйнованих обʼєктів по всій країні. 

Карта руйнувань — це онлайн-мапа України, де відображені об’єкти соціальної, транспортної та житлової інфраструктури, зруйновані повністю або частково внаслідок повномасштабної війни, розвʼязаної Російською федерацією на території України 24 лютого.

“На карту руйнувань аналітики громадської організації “Антикорупційний штаб” наносять координати та фото руйнувань, завданих Російською федерацією в Україні. Кожен об’єкт містить фото до та після обстрілів. Також кожен охочий може внести дані самостійно. На жаль, карта оновлюється. Але сподіваємось, цьому незабаром настане кінець”, — розповіли розробники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під завалами у громаді Харківської області знайшли ще двох загиблих

У Харківській області найбільше зруйнованих обʼєктів на онлайн-мапі — в обласному центрі. Серед 214 зруйнованих будівель у Харкові є фото обласної адміністрації на вулиці Сумській, 64, Палацу праці на майдані Конституції, 1, апеляційного суду на майдані Героїв Небесної Сотні, 36 та інші, зокрема житлові будинки. Також у переліку зафіксованих руйнувань є аеродром у Новому Коротичі (Харківській район), церква у Коробочкиному (Чугуївський район), половецькі баби на горі Кремінець, пожежна частина, поліклініка та лікарня в Ізюмі.    

Розробники онлайн-мапи зазначили, мета проєкту — допомогти зібрати кошти на відновлення усіх зруйнованих об’єктів. Для цього карта акумулює інформацію про всі зруйновані Російською федерацією житлові, соціальні та інфраструктурні об’єкти. Онлайн-мапа доступна за посиланням

Джерело…

Back to top button