Хмельницький

Захист – для жителів громади. Представники нардепа Сергія Лабазюка доставили захисні маски у Розсошу

Маски – для жителів громади. Представники нардепа Сергія Лабазюка навідались до Розсоші. У громаду привезли засоби захисту у період поширення коронавірусу. Дефіцитний товар розподілять поміж населенням. Це вже друга партія засобів захисту в окрузі. : Дві тисячі захисних масок – для потреб громади. Помічники народного депутата Сергія Лабазюка завітали до Розсошанської амбулаторії. Привезли із собою подарунки – такі необхідні тепер захисні пов’язки. Як каже лікар місцевого медзакладу – це вкрай потрібна допомога під час поширення коронавірусу.

Нині більшість жителів громади дотримуються вимог карантину – не збираються великими групами та не ходять один до одного у гості. А от маска необхідна під час походу у магазин, до прикладу.

Ще декілька тижнів тому у благодійному фонді народного депутата Сергія Лабазюка розпочалась масштабна робота із пошуку тих, хто зараз займається пошивом цієї продукції. Зробити це було непросто, адже попит на маски шалений, а от матеріал – у дефіциті. Та розуміючи потреби на окрузі, команда нардепа таки зуміла знайти вихід із ситуації.

Тож частину уже зроблено. Захисні маски плюс утримання від соціальних зв’язків збільшує вірогідність убезпечення від хвороби.

СТАТТІ ПО ТЕМІБІЛЬШЕ ВІД АВТОРА

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com